Podmínky použití

INFORMACE O NÁS

 

Impressum

Úplný název společnosti: z o.o.

Kielecka 41A/8

02-530, Mazovské vojvodství, Varšava

Polsko

NIP: 9223057591

Bankovní spojení: KLW, a.s:

PKO Bank Polski S.A.

PL05 1020 5356 0000 1802 0224 8557

SWIFT: BPKOPLPW

Registrační/registrační orgán:

Okresní soud Lublin-východ v Lublinu se sídlem ve Swidniku, vi obchodní oddělení národního soudního rejstříku:

KRS 0000719719

REGON 369528293

DIČ: PL9223057591

 

E-mail: [email protected]

Níže naleznete informace o podmínkách, za kterých poskytujeme naše produkty a služby. Zakoupením některého z produktů na uwalls.co.uk nebo používáním našich stránek s těmito podmínkami souhlasíte.

____________________________________________

PODMÍNKY POUŽÍVÁNÍ WEBOVÝCH STRÁNEK

Pečlivě si přečtěte smluvní podmínky, protože prohlížením a používáním těchto webových stránek s nimi vyjadřujete svůj souhlas. Pokud si přejete uchovat kopii těchto podmínek, můžete si je vytisknout. Součástí těchto podmínek jsou také naše Zásady ochrany osobních údajů, které stanoví, jakým způsobem o vás budeme zpracovávat informace.

Pokud si na těchto webových stránkách objednáte zboží, bude váš nákup podléhat našim podmínkám poskytování služeb.

Pokud jste spotřebitel, nic v těchto podmínkách neovlivní vaše zákonná práva, a pokud bude některá z těchto podmínek shledána nezákonnou, neplatnou nebo nevymahatelnou podle zákona, bude z těchto podmínek odstraněna. Ostatní podmínky zůstanou v platnosti a budou nadále působit.

____________________________________________

POUŽÍVÁNÍ WEBOVÝCH STRÁNEK

Chceme, aby se vám naše webové stránky používaly co nejpohodlněji. Proto doporučujeme používat nejnovější verzi prohlížeče Google Chrome nebo Safari. K přístupu na naše webové stránky můžete použít i jiné prohlížeče, avšak při použití prohlížečů, které nepodporujeme, nemůžeme zaručit vaši spokojenost ani bezpečnost.

Doporučujeme také aktualizovat verzi prohlížeče a operačního systému zařízení, abyste získali nejnovější aktualizace zabezpečení a výkonu.

____________________________________________

PŘÍSTUP NA WEBOVÉ STRÁNKY

Vyhrazujeme si právo tyto webové stránky kdykoli upravit nebo zrušit přístup k jejich části nebo celku. Tyto podmínky můžeme také čas od času změnit, proto byste je měli pravidelně kontrolovat, protože veškeré změny pro vás budou při další návštěvě webových stránek závazné.

____________________________________________

PŘESNOST INFORMACÍ

Přestože jsme podnikli přiměřené kroky k tomu, abychom zajistili, že informace na těchto webových stránkách jsou přesné a aktuální, neměli byste se na ně spoléhat, protože jsou poskytovány pouze pro vaši informaci. Neposkytujeme žádnou záruku (výslovnou ani předpokládanou) ohledně materiálů na těchto webových stránkách a nepřebíráme žádnou odpovědnost (v každém případě v rozsahu povoleném zákonem) za přesnost, úplnost, aktuálnost a spolehlivost jakýchkoli informací obsažených na těchto webových stránkách.

____________________________________________

NAŠE ZODPOVĚDNOST

Materiál zobrazený na těchto webových stránkách je poskytován bez jakékoliv záruky a my neneseme odpovědnost za:

● ekonomické ztráty (například ztráta příjmů, dat, zisků, smluv, obchodu nebo očekávaných úspor).

● obchodní ztráty nebo výdaje

● ztráta dobrého jména nebo pověsti

● následné ztráty nebo škody

které vyplývají z vašeho používání těchto  webových stránek (s výjimkou jakýchkoli nároků vyplývajících z nákupů, které jste provedli a které se řídí našimi podmínkami prodeje).

____________________________________________

VIRY A HACKING

Nemůžeme zaručit rychlost nebo bezpečnost těchto webových stránek a neneseme odpovědnost za jakoukoli ztrátu nebo poškození vašeho počítačového vybavení, softwaru nebo dat v důsledku přítomnosti jakýchkoli virů, chyb, trojských koní nebo jiného technologicky nebezpečného materiálu, který může infikovat váš počítač v důsledku používání těchto webových stránek.

____________________________________________

ODKAZY NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

Pokud tyto webové stránky obsahují odkazy na jiné webové stránky nebo zdroje jiných třetích stran, jsou tyto odkazy uvedeny pouze pro vaše pohodlí. Nad obsahem těchto webových stránek nebo zdrojů nemáme kontrolu a nejsme za ně zodpovědní, stejně tak jako neodpovídáme za jakoukoli ztrátu nebo škodu, která by mohla vzniknout v důsledku jejich používání.

____________________________________________

COPYRIGHT

Autorská práva k veškerému designu webových stránek, textu, grafice, jejich výběru a uspořádání, jakož i ke všem softwarovým kompilacím, základnímu zdrojovému kódu, softwaru a veškerému dalšímu materiálu na těchto webových stránkách vlastníme my.

Výpisy z těchto webových stránek si můžete stáhnout a vytisknout (pokud si přejete uchovat kopii nebo je potřebujete pro administrativní účely), za předpokladu, že nebudete upravovat žádné materiály a zachováte upozornění na autorská práva, a za předpokladu, že webové stránky nebudete používat ke komerčním účelům nebo z nich nebudete mít prospěch. Jakékoli jiné použití materiálů na těchto webových stránkách je bez našeho předchozího písemného souhlasu přísně zakázáno.

____________________________________________

JURISDIKCE

Tyto webové stránky, veškerý jejich obsah a jakákoli smlouva vyplývající z jejich používání se řídí a vykládají v souladu s anglickým právem. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s tím, že se podřizujete výlučné jurisdikci anglických soudů.